Adams County Kelley Kendall, Peebles High School
Allen County Hannah Blankenship, Perry
Joshua Bull, Elida
Emily Clements, Lima Central Catholic
Cameron Hanover, Shawnee
Lanna Klausing, Delphos St. John’s
Austin Rex, Spencerville
Trey Smith, Jefferson
Evan Stover, Allen East
Auglaize County Rachel Hawkins, New Knoxville
Stephen Hayes, Waynesfield-Goshen
Riley Niekamp, Memorial
Hannah Schmitmeyer, Minster
Thomas Zhang, New Bremen
Brown County Matthew Goldschmidt, Western Brown
Lorrin Hrack, Georgetown
Robert Stiens III, Fayetteville
Butler County Lincoln Markle, Madison
Emily McDonel, Fairfield
Garrick Morgan, Lakota West
Jacob Reid, Ross
Champaign County Trenton Dunham, Urbana
Justin Moon, Graham
Anna Steiner, West Liberty-Salem
David Stroud, Mechanicsburg
Jacob Thompson, Triad
Clark County Andrew Aldredge, Northwestern
Jake Bertemes, Southeastern
Nolan Hanna, Catholic Central
Zachary Helm, Tecumseh
Jeb Hoctor, Northeastern
Christopher Lingane, Shawnee
Brent Morris, Kenton Ridge
Rachel Stute, Greenon
William Thompson, Springfield
Clermont County Loewen Cavill, Milford
Henry DeWald, Amelia
Josh Royer, Bethel Tate
Jessica Shafer, Clermont Northeastern
Clinton County Allister Brausch, Wilmington
Stephen Rupp, East Clinton
Anna Tobler, Blanchester
Darke County Leslie Dirksen, Mississinawa Valley
Carrie Baker, Franklin Monroe
Harrison Detrick, Versailles
Alexis Kreusch, Arcanum
Jensen Obringer, Ansonia
Alexander Onkst, Greenville
Delaware County Andrew Dielman, Village Academy
Carson Geissler, Hayes
Jonathan Holst, Buckeye Valley
Daniel Koloff, Delaware Christian
Prabhat Kumar, Olentangy Orange
Andrew Palo, Olentangy Liberty
Marie Pendley, Big Walnut
Adithya Sriram, Olentangy Local
Fayette County Evan Johnson of Miami Trace High School
Franklin County Amal Abdi, Westland
Samuel Agranoff, Gahanna Lincoln
Theresa Ahadjie, East
Simon Alford, Dublin Coffman
Jonathan Bryant, Whitehall Yearling
Marshall Buck, Groveport Madison
Megan Caldwell, Centennial
Joseph Churilla, St. Charles Preparatory
Emily Culp, Madison Christian
Claire DiOrio, Bishop Watterson
Zachary Dougherty, Grove City
Adelaide Feibel, Columbus School for Girls
Andrew Fu, Dublin Jerome
Allison Hammer, Franklin Heights
Heather Haynes, Hilliard Davidson
Dajah Howard, Columbus Africentric Early College
Sunkyung Jung, Gahanna Christian Academy
Breana Kirk, Linden-McKinley STEM
Jonathan Kluczynski, Bishop Hartley
Grant Lawrence, Worthington Christian
Caleb Lehman, Metro
Angela Leone, Westerville Central
Sara Lung, Hilliard Bradley
Robert Mayer, Hamilton Township
Rozaliya Momot, Central Crossing
Abubaker Muneer, Walnut Ridge
Walid Musa, Northland
Annabelle Pan, Upper Arlington
Ernie Parke, Hilliard Darby
Shankar Pattabhiraman, New Albany
Bryan Peck, Westerville North
Quasia Poole, West
Aron Reman, Bexley
Eli Secrest, Fort Hayes Arts and Academic
Audrey Shih, Worthington Kilbourne
Brittany Shook, St. Francis DeSales
Jocelyn Solis, Briggs
Gabriel Speller, Mifflin
John Sturdon, Harvest Preparatory
Jeremiah Vannest, Westerville South
Andrés Walliser-Wejebe, Bishop Ready
Andersen Weaver, Columbus Alternative
Caroline Wheeler, Whetstone
Kohtaro Yamakawa, Dublin Scioto
Annie Zou, Thomas Worthington
Greene County Michael Bricker, Xenia Christian
Donna Cook, Xenia
Gabriel Day, Yellow Springs
Richard Huang, Beavercreek
Sarah Miller, Fairborn
Emily Rinehart, Greeneview
Nathan Sheridan, Cedarville
Simon Jeffrey, Bellbrook
Hamilton County Keir Adams, Roger Bacon
Luwam Alem, Dater
Dylan Amburgey, Northwest Local
Carly Armor, Anderson
Jeffrey Bogenschutz, La Salle
Katelyn Bosse, Deer Park
Mikele Boyd, Shroder Paideia
Luke Brueggemeyer, Finneytown
Jason Bruggemann, Moeller
|
Hamilton County, continued
Kathryn Burdette, Indian Hill
Ethan Carver-Dews, North College Hill
Daniel Cirkovic, Oak Hills
Tiger Cyr, Seven Hills
Stan Groszek, Elder
Kevin Gunter, Sycamore
Madison Jaeger, Reading
Caroline Janssen, Ursuline
William Kamphaus, McNicholas
Aaliyah Kite, Lockland
Benjamin Kott, Purcell Marian
Julian Kurtzman, Walnut Hills
Connor Lambert, Turpin
Emma Maliborski, St. Ursula
Amanda Moores, Princeton
Abigail Nutter, Seton
Juan Ortiz, Loveland
Natalie Popwics, Mariemont
Alexis Reynolds, McAuley
John Robison, St. Xavier
Bridget Sypniewski, Mount Notre Dame
Emory Triance, Norwood
Margo Waters, Mercy
Matthew Watson, Harrison
Yinou Zhang, Summit Country Day
Hardin County
Ben Bowers, Ada
Crystal Brown, Upper Scioto Valley
Taylor Hardin, Ridgemont
Austin Miller, Riverdale
Ryan Oberlitner, Kenton
Haylea Turner, Hardin Northern
Highland County
Seth Allen, Fairfield Local High School
Logan County
Lauryn Davis, Riverside
Morgan Fissel, Benjamin Local
Christian Kelley, Bellefontaine
Kaci Kidder, Indian Lake
Madison County
Grant Dersom, West Jefferson
Delaney Geitgey, Jonathan Alder
Elena Richardson, London
Marion County
Randi Goney, Harding
Taylor Hawk, River Valley
Joshua Steurer, Ridgedale
Rachel Stillions, Elgin
Linsie Zhang, Pleasant
Mercer County
Mitch Clune, Coldwater
Lee Hess, Marion Local
Caitlyn Huelskamp, Fort Recovery
Madison Mertz, Celina
James Niekamp, St. Henry
Samantha Wehe, Parkway
Miami County
Maria Evers, Newton
Chase Heck, Bethel
Rebekah Landfair, Troy Christian
Kelly Moore, Bradford
Sarah Motz, Milton-Union
Haylee Pence, Covington
Jared Sherrick, Troy
Trevor Toros, Tippecanoe
Timothy Wenrick, Piqua
Montgomery County
Daniel Barbaro, Carroll
Megan Brinker, Thurgood Marshall
Hunter Feustel, Brookeville
Leigh Harden, Butler
William Huffman, Chaminade Julienne
Paul Jasek, Alter
Meagan Mustard, Northridge
Jesse Orlando, Stebbins
Nellie Pestian, Kettering Fairmont
Allison Ross, Oakwood
Hayley Sledge, Dayton Christian
Spencer Smith, Centerville
Robert Spilker, Northmont
Alliah Turner, Meadowdale
Joseph Walters, Jefferson
Erin Whisman, Valley View
Pickaway County
Kaylee Dunning, Circleville
Adam Horvath-Smith, Westfall
Jaylen Reinhart, Teays Valley
Ignatius Smith, Logan Elm
Pike County
Alyssa Christman, Waverly
Autumn McAllister, Piketon
Arianna Siliven, Western
Preble County
Jacob Bassler, Twin Valley South
Brittany George, Eaton
Ross County
Rose Coats, Chillicothe
Nathanael Freeman, Zane Trace
Madison Smith, Paint Valley
Phillip VanHooser, Unioto
Scioto County
Dylan Amburgey, Northwest Local
Jayla Bowling, Notre Dame
Megan Hood, Sciotoville Community
Kurt Kaskey, Wheelersburg
Megan Knox, Valley
Hannah Simmons, Portsmouth
Morgan Thornsberry, Minford
Shelby County
Madison Allison, Fairlawn
Dylan Eilerman, Fort Loramie
Nicole Fogt, Jackson Center
Aaron Jensen, Sidney
Weston Lavy, Russia
John Meyer, Lehman Catholic
Evan Miller, Christian Academy
Nathan Platfoot, Botkins
Troy Riley, Houston
Jennifer Robinson, Anna
Union County
Kayla Davis, North Union
Matthew Schmenk, Marysville
Noah Studenmund, Fairbanks
Warren County
Haley Hayek, Bishop Fenwick
Christopher Kimmel, Carlisle
Ruiting Ma, Middletown Christian
Nicole Preisler, Little Miami
Surya Singla, Springboro
Mitch Turpin, Lebanon
|